captcha

Jūsų klausimas priimtas

„90 dainų – 90 legendų“: specialus LRT 90-mečiui skirtas projektas su ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis

LRT TELEVIZIJOS ir RADIJO eteryje jau šį šeštadienį startuoja naujas muzikinis projektas, skirtas LRT RADIJO jubiliejui. Kiekvienoje projekto „90 dainų – 90 legendų“ turėsime galimybę išgirsti šiuolaikiškai aranžuotas, puikiai visiems pažįstamas legendines lietuviškas dainas iš skirtingų dešimtmečių.
Vytenio Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
Vytenio Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

Lietuvos radijo gyvavimo istorija – tai ir Lietuvos 90 metų istorija. Svarbiausi šalies įvykiai neišvengiamai buvo užfiksuoti ir klausytojus pasiekdavo per nacionalinį radiją. Kiekvienas radijo dešimtmetis turi savo nepamirštamas istorijas. Taip pat – ir dainas, kurias projekte „90 dainų – 90 legendų“ pristatys žinomi atlikėjai. 

Pirmojoje laidoje išvysime maestro Virgilijų Noreiką, kuris pirmasis iš operos dainininkų pasirodė Lietuvos televizijoje, dar 6-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Taip pat projekte pasirodys Edmundas Seilius, Birutė Dambrauskaitė, Jurga Šeduikytė, Kastytis Kerbedis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Rumšas, Violeta ir Vilius Tarasovai, Neda, Deivis, Stano, „Naktinės personos“ ir daugelis kitų. TV eteryje atgims Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavusi grupė SKAMP su Erica Jennings, antram gyvenimui prisikels ir grupės „Mango“ bei „Rebelheart“.

Lietuvos radijo laidų vedėjai pasidalins ryškiausiais su eteriu susijusiais prisiminimais. „Viskas radijuje vyko ir keitėsi pamažu, man teko laimė skaityti tokias laidas, kur buvo mažiau politikos. Žinoma, didžiausias sukrėtimas – Sausio 13-oji“, – kalbės Bernadeta Lukošiūtė.

Pirmoji projekto „90 dainų – 90 legendų“ laida – jau šį šeštadienį 21.00 valandą per LRT RADIJĄ ir TELEVIZIJĄ.

Vedėjai Andrius Tapinas, Eglė Daugėlaitė ir Viktoras Gerulaitis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...