captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: per LRT TELEVIZIJĄ – RADIJO 90-mečiui skirtas muzikinis projektas

Šeštadienio vakarą, po „Panoramos“, per LRT TELEVIZIJĄ startuoja muzikinis projektas „90 dainų – 90 legendų“, skirtas RADIJO jubiliejui. Pokalbis su projekto sumanytojais ir prodiuseriu Modestu Karnaševičiumi.
Vytenio Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
Vytenio Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

Šeštadienį minėsime Tarptautinę autizmo supratimo dieną. Kiek Lietuvoje yra vaikų, sergančių autizmu, tikslių duomenų nėra. Remiantis pasauline praktika, teigiama, kad JAV vienas iš 60 vaikų turi autizmo problemų, Europoje padėtis kiek geresnė. Asociacija „Kitoks vaikas“ Vilniuje surengė tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją, kurioje pranešimus skaitė ir gerąja praktika dalijosi ekspertai iš viso pasaulio. Elgesio, emocijų sutrikimų turinčius vaikus vienijančios asociacijos „Kitoks vaikas“ atstovai sako, kad Lietuvos pedagogams stinga patirties ir kompetencijų dirbant su autizmu sergančiais vaikais.

Šiomis dienomis Palangoje minimas svarbus, bet mažai kam dabartiniais laikais žinomas šio kurorto istorijos faktas – prijungimas prie Lietuvos, įvykęs 1921-aisiais. Prie Lietuvos 1923 metais buvo prijungtas Klaipėdos kraštas, tačiau užmirštama apie porą metų anksčiau įvykusį Palangos bei Šventosios prijungimą, atvėrusį kelią Lietuvai prie Baltijos jūros. Daugiau apie tai Palangos metraštininkas Vitalius Bernardas Litvaitis, apie žygį „Gintaro kelias“ pasakos Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Monika Jarulytė.

Taip pat laidoje: užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių skelbimai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Rūta Kupetytė.

„Ryto garsai“ – balandžio 2 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...