captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: kūlvirsčiai ypač kenkia stuburui

Taisyklingai laikysenai įtakos turi daugybė dalykų, kai kurių žmonės tiesiog nežino: ne visi dažnai naudojami fiziniai pratimai stuburui sveika, kaip antai – kūlvirsčiai, pratimai su sukamaisiais judesiais yra ypač kenksmingi.

Gydytoja kineziterapeutė Ieva Adomėnienė laidoje patars, į ką reikėtų atkreipti dėmesį tėveliams, auginantiems vaikus, kad jų laikysena būtų taisyklinga ir suaugus nevargintų stuburo skausmai.

Ligų prevencija – tai didelė investicija į žmogaus sveikatą. Šio darbo imasi visuomenės sveikatos biurai, sukurdami specialius mokymus žmonėms, kurie yra linkę sirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis. Tokiems mokymams žmonės registruojasi ir yra kviečiami į specialistų rengiamus užsiėmimus, kurie vyksta didžiuosiuose šalies miestuose. Programos metu paliečiami visi svarbiausi sveikatos ir žmogaus gyvenimo būdo aspektai, kuriuos koreguojant galima sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Kalbame apie mitybą, judėjimą, žinias apie širdies ir kraujagyslių veiklą ir gydymą, emocijų ir streso valdymą. Laidoje viešės Vilniaus visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Vilma Miglinė, vidaus ligų gydytoja Lina Bukauskaitė.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – balandžio 2 d., šeštadienį, 11.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama balandžio 7 d. 15.05 val. ir balandžio 8 d. 00.05 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...