captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: balandžio 1-ąją – apie juoką ir humorą kaip mokslo objektą

„Juokas dažnai tapatinamas su humoru ir taip nuvertinamas. Be abejonės, humoras yra juoko „trigeris“, kitaip sakant, sukėlėjas, tačiau ne vienintelis“, – sako juoko terapiją savo darbe taikanti sveikatos psichologė Donata Gintalaitė.
Juoko terapiją savo darbe taikanti sveikatos psichologė Donata Gintalaitė.
Juoko terapiją savo darbe taikanti sveikatos psichologė Donata Gintalaitė.

„Norime suburti jaunuosius meno sričių atstovus bei sukurti jiems erdvę – galimybę laisvai reikštis ir tobulėti“, – ateities planais dalijasi asociacijos „Slinktys“ pirmininkas Juozas Žitkauskas, pristatydamas pirmąjį organizacijos renginį – Mažųjų knygų mugių maratoną visoje Lietuvoje.

Kultūros ir meno mėnesinio žurnalo „Kultūros barai“ apžvalga kartu su redaktore Laima Kanopkiene.

„Ketvirtą kartą regiame festivalį, tačiau tai pirmi metai, kai nebesame studentai – esame diplomuoti! Tačiau trokštame profesionalumo, trokštame siekti daugiau, todėl ir plečiame pažinčių, bendradarbiavimo ratą. Surimtėjo mūsų požiūris, pradedame liesti žemę“, – sako Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas Stakėnas, vienas iš uostamiestyje vyksiančio festivalio „Jauno teatro dienos“ organizatorių.

„Juokas dažnai tapatinamas su humoru ir taip nuvertinamas. Be abejonės, humoras yra juoko „trigeris“, kitaip sakant, sukėlėjas, tačiau ne vienintelis“, – sako juoko terapiją savo darbe taikanti sveikatos psichologė Donata Gintalaitė, o juoko jogos instruktorė Kristina Laučienė tikina, kad „juoko jogos koncepcija grindžiama moksliniu faktu, kad organizmas negali atskirti dirbinio juoko nuo tikro“. Apie tai, ko nežinojome apie juoką, kokios jo panaudojimo perspektyvos mokslo požiūriu, apie kuriamąsias ir gydomąsias juoko galias pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ balandžio 1 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...