captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatė Aldona Ruseckaitė

„Kiekvienas žmogus kuria. Man kūryba apskritai – yra viso pasaulio kūrimas, o asmeniškai – ir džiaugsmas, ir skausmas tuo pačiu“, – sako Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatė, 2015 m. įsimintiniausia Kauno menininkė, rašytoja ir muziejininkė Aldona Ruseckaitė.
Rašytoja ir muziejininkė Aldona Ruseckaitė. Tomo Raginos nuotr.
Rašytoja ir muziejininkė Aldona Ruseckaitė. Tomo Raginos nuotr.

„Sieksime, jog ši erdvė taptų gyvybinga Vilniaus erdve. Norime išlaikyti alternatyvą, kad ji nebūtų filialu, o tiesiogiai konkuruotų darbų ir pristatomų kūrėjų kokybe su kitomis erdvėmis“, – apie meno projektų erdvę „Sodų 4“ pasakoja naujai išrinktas Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos pirmininkas Rokas Dovydėnas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio spaudos apžvalgoje: apie Velykų muzikos festivalį Zalcburge ir apie biblinius filmus Holivude – kodėl jie dabar tokie populiarūs.

„Kiekvienas žmogus kuria: man kūryba apskritai – yra viso pasaulio kūrimas, o asmeniškai – ir džiaugsmas, ir skausmas tuo pačiu, – sako Vyriausybės meno ir kultūros premijos laureatė, 2015 m. įsimintiniausia Kauno menininkė, rašytoja ir muziejininkė Aldona Ruseckaitė. – Labai kankiniesi rašydamas – tai nėra taip paprasta.“ Pokalbyje su menininke – apie tai, kaip Maironio lietuvių literatūros muziejus tapo Kauno kultūros židiniu, apie Maironio ir Žemaitės ženklus rašytojos kūryboje ir apie pačią kūrybos prasmę.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ kovo 31 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...