captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“

Šeštadienį „Lietuvos žokėjų klubas“ visus žirgų mylėtojus kviečia į Anykščius. Druskininkuose vyksta tarptautinis kongresas „Odontologija šiandien ir rytoj“. Savaitgalį minimas 60-asis Anglijos karalienės Elžbietos II karūnavimo jubiliejus.  

Šeštadienį „Lietuvos žokėjų klubas“ visus žirgų ir žirgų lenktynių mylėtojus kviečia į „Lietuvos kultūros sostinę 2012“ – Anykščius. Čia Niūronių hipodrome, įsikūrusiame šalia vienintelio Lietuvoje Arklio muziejaus, vyks tikras žirgų lenktynių festivalis su rekordiniu dalyvių skaičiumi. Nuo pat ryto prasidės konkūrų rungtys, šurmuliuos mugė, gros kapelos, vyks įvairios rungtys, o popiet prasidės ir žirgų lenktynės. Pokalbis su Lietuvos žokėjų klubo prezidentu Remigijumi Poškumi.

Druskininkuose vyksta tarptautinis kongresas „Odontologija šiandien ir rytoj“, kuriame žymūs pasaulio ir Lietuvos odontologai diskutuoja apie burnos sveikatą, būtinosios odontologinės pagalbos naujoves, iššūkius protezuojant implantus. Kokia mūsų žmonių burnos sveikata? Pokalbis su specialistais odontologais.                

Savaitgalį minimas 60-asis Anglijos karalienės Elžbietos II karūnavimo jubiliejus. Beveik visą gyvenimą pareigai skyrusi Elžbieta II savo šalyje vertinama ypač gerai, o istorikai teigia, jog karalienė išliko tautai moraliniu autoritetu bei valstybės tęstinumo simboliu. 

Pakruojo dvaro šventė. Apie Pakruojo dvaro restauravimą, čia eksponuojamas parodas pasakos Pakruojo kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Birutė Vanagienė.  

Taip pat laidoje – sinoptikų informacija, savaitgalio kultūros renginiai, Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.  

Ved. Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ šeštadieniais – nuo 07.30 iki 09.00 val.per Lietuvos radiją.

 
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...