captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: naujasis Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis

„Kuriant miestą negali būti vienvaldžio diktatoriaus, tačiau aš norėčiau, kad kiekviena miesto dalis išgrynintų savo charakterį, taptų savita“, – mintimis dalijasi naujasis Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis.
Naujasis Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis. Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.
Naujasis Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis. Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

„Džiaze nėra kartų konflikto. Iš esmės visi džiazo muzikos grandai konstatuoja viena, kad užaugo puiki, kvalifikuota jaunoji karta. Karta, kuri studijavo Olandijoje, Danijoje, Amerikoje. Yra daug puikios jaunos publikos, atlikėjų, kurie natūraliai pakeis šitą mūsų kartą nekonfliktuodami“, – įsitikinęs Birštono džiazo festivalio vadovas Zigmas Vileikis.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“.

„Vienas pagrindinių renginio tikslų – atkreipti jaunimo dėmesį. Kad jis būtų labiau žingeidesnis, kad jo  smalsumas neapsiribotų mobiliaisiais telefonais, kad jaunimas bendrautų kurdamas. Mums reikia sėkmės istorijų“, – sako Klaipėdoje rengiamo forumo „Kūryba ir industrija“ sumanytoja Raimonda Laužikienė.

„Kuriant miestą negali būti vienvaldžio diktatoriaus, tačiau aš norėčiau, kad kiekviena miesto dalis išgrynintų savo charakterį, taptų savita. Kitas dalykas, miestai pirmiausia yra viešųjų erdvių sistema, pastatai seka tik po to. Taip pat reikia koncentruotis į sovietmečiu statytų daugiabučių rajonus. Kol kas net nekalbama, ką su jais daryti“, – mintimis dalijasi naujasis Vilniaus miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis. Apie jo, kaip architekto urbanisto, sostinės viziją, harmoningą panoramą ir įsisenėjusias problemas pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ kovo 25 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...