captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kas laukia „Kino pavasario“ žiūrovų?

Festivalio „Kino pavasaris“ programų sudarytojai tvirtina atrinkę įdomiausius, aktualiausius ir labiausiai nustebinusius filmus, savaip išskirtinius ir unikalius, kokių negalėjo pasiūlyti niekuomet anksčiau ir kokių nedrįsta išleisti Lietuvos kino platintojai. Kas laukia žiūrovų?
BFL nuotr.
BFL nuotr.

„Renginiai skirti visiems, kurie myli teatrą, ir kuriems įdomu, ką šiandien mąsto jaunas teatro pilietis", – apie LMTA Teatro dienas pasakoja LMTA meno prorektorė prof. dr. Ramunė Marcinkevičiūtė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„XVIII a. užrašytose patarlėse ir priežodžiuose labai gerai matosi, kuri grupė yra dominuojanti, t. y. vyrai arba tėvai primeta savo nuomonę, tam tikras elgsenos normas. Pozityvusis yra tėvas, o vaikas turi iš jo mokytis“, – pastebi rubrikos „Kalbos rytas“ pašnekovė, Jokūbo Brodovskio patarlių, priežodžių ir mįslių rinkinio leidėja ir tyrėja habil. dr. Ona Aleknavičienė.

Festivalio „Kino pavasaris“ programų sudarytojai tvirtina atrinkę įdomiausius, aktualiausius ir labiausiai nustebinusius filmus, savaip išskirtinius ir unikalius, kokių negalėjo pasiūlyti niekuomet anksčiau ir kokių nedrįsta išleisti Lietuvos kino platintojai. Kas laukia „Kino pavasario“ žiūrovų, pokalbis studijoje su festivalio meno vadove Santa Lingevičiūte.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ kovo 23 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...