captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Kasmet kovo 20–21 dienomis visuose Žemės rutulio kampeliuose, išskyrus poliarines sritis, dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Tuo metu pasaulis švenčia Pavasario lygiadienio šventę. Nors pavasariškai šilti orai kiek vėlinasi, ir į Lietuvą jau atkeliauja astronominis pavasaris.

Jau aštuonioliktą kartą į gimtinę bent trumpam sugrįžta po pasaulį išsibarstę Lietuvos muzikai, kad mums padovanotų kupiną ilgesio ir meilės garsų šventę. Apie kovo 23–gegužės 10 dienomis vyksiantį tarptautinį muzikos festivalį „Sugrįžimai“ – pokalbis su Lietuvos muzikų rėmimo fondo sumanyto renginio vadove Aušra Duobiene.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistės Eglės Baliutavičiūtės akiratyje – pirmoji grožinė literatūrologo ir literatūros kritiko Ramūno Čičelio knyga „Bohemijos fragmentai“ ir vienas įdomiausių bei spalvingiausių 2015 metų vaikų literatūros vertimų Janos Bauer „Raganiukė Gūdžiojoje girioje“.

Kasmet kovo 20–21 dienomis visuose Žemės rutulio kampeliuose, išskyrus poliarines sritis, dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Tuo metu pasaulis švenčia Pavasario lygiadienio šventę. Nors pavasariškai šilti orai kiek vėlinasi, ir į Lietuvą jau atkeliauja astronominis pavasaris. Apie pavasario lygiadienį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ kovo 21 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...