captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Radijo paskaitos“: kultūra televizijoje

Kaip kultūra pateikiama visuomeniniuose bei komerciniuose TV kanaluose, ko trūksta kultūros bei švietimo sklaidai šiuolaikinėje televizijoje?

„Kultūra besikeičiančioje televizijoje: didžioji profanacija ar didžiulės galimybės?“ – tokį klausimą iškėlė rugsėjo 27–28 dienomis Nacionalinėje dailės galerijoje vykusi tarptautinė konferencija, kurią organizavo Lietuvos kultūros ministerija, bendradarbiaudama su LRT taryba ir Goethes institutu. Filosofai, kultūros bei medijų tyrėjai, laidų prodiuseriai ir žurnalistai iš šešių Vidurio ir Rytų Europos šalių analizavo kultūros nušvietimo televizijos laidose problematiką. Kaip kultūra pateikiama visuomeniniuose bei komerciniuose TV kanaluose, ko trūksta kultūros bei švietimo sklaidai šiuolaikinėje televizijoje – šie ir panašūs klausimai buvo gvildenami konferencijos pranešimuose ir diskusijose.

Radijo paskaitos akiratyje – du konferencijos pranešimai. Tai meno kritiko, interneto svetainės „Menų faktūra“ redaktoriaus Vaido Jauniškio pasisakymas „Ar kultūra gali būti įdomi TV ekrane?“ ir LRT RADIJO  kultūros laidų vyr. redaktorės Jolantos Kryževičienės pranešimas „Ar visada geriau vieną kartą pamatyti?“.  

Redaktorė Gailutė Jankauskienė.

„Radijo paskaitos“ – lapkričio 13 d., antradienį, 14.05 val. LRT KLASIKOS programoje. 

Kartojama lapkričio 14 d. 00.05 val. per LRT  RADIJĄ ir lapkričio 17 d. 14.03 val. LRT KLASIKOS programoje.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...