captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie fotografiją dronais

„Kada nustojau skaityti lietuviškas naujienas, pradėjau daryti gražias nuotraukas“, – sako fotografas, fotografijos konkurso „Pasauliniai „Sony“ fotografijos apdovanojimai“ laureatas Karolis Janulis.
Fotografas Karolis Janulis.
Fotografas Karolis Janulis.

„Mes nutarėme pasidairyti, kas gi rašyta apie Vilnių ir net mažiausias jo vietoves, todėl tai yra knyga apie knygas arba knyga apie publikacijas. Taip norėjome paskatinti žmones skaityti“, – leidinį apie Vilniaus mikrorajonus „Pasižvalgymai po Vilnių“ pristato viena jo sudarytojų Nijolė Sisaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: Katalonijos dailininko Joano Miro didžiųjų sieninių paveikslų paroda Frankfurte ir Georgo Phillipo Telemanno retai statoma opera „Damonas“ Magdeburge.

„Kada nustojau skaityti lietuviškas naujienas, pradėjau daryti gražias nuotraukas, – sako fotografas, fotografijos konkurso „Pasauliniai „Sony“ fotografijos apdovanojimai“ laureatas Karolis Janulis. – Džiaugiuosi, kad pavyko žiniasklaidą užsienyje sudominti ne kažkokiais negatyviais vaizdais, o tuo, kas gražaus supa mus čia Lietuvoje.“ Pokalbyje studijoje – apie neįprastą fotografavimo būdą bepilotėmis skraidyklėmis – dronais – ir socialinių tinklų įtaką pasauliniam žinomumui.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ kovo 17 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...