captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

2016-ųjų Lietuvos kultūros sostine tapę Telšiai žada gerą pusšimtį išskirtinių renginių ir tikisi, jog savito Europos istorinio etnokultūrinio regiono neaplenks smalsūs, įspūdžių ištroškę žmonės.
2016-ųjų Lietuvos kultūros sostinė Telšiai.
2016-ųjų Lietuvos kultūros sostinė Telšiai.

„Tikimės, jog ši konferencija paskatins Lietuvos muzikus kūrybiniams ieškojimams, o Lietuva turės progą atverti mūsų šalies tradicijų ir inovacijų turinį Europai“, – sako kovo 16-19 dienomis Vilniuje vyksiančios tarptautinės muzikinio ugdymo asociacijos EAS konferencijos „Ieškant netikėtumų: kūrybingumas ir inovacijos muzikiniame ugdyme“ organizacinio komiteto pirmininkė prof. dr. Rūta Girdzijauskienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Nerijos Putinaitės ir Rūtos Vanagaitės knygos patenka į mitokūros sritį, nes atmeta galimybę, jog veikaluose pateikiami faktai galėtų būti interpretuojami ir kitaip. „Nugenėta pušis“ ir „Mūsiškiai“ byloja, kad šių knygų autorės, kurdamos mitus, tenkina nebrandžios visuomenės poreikius: juk būtent nebrandos stadijoje ir pavieniam žmogui, ir sociumui mitai reikalingi labiau nei niuansuota ir nevienareikšmė mokslinė išvada“, – pastebi naujų knygų apžvalgoje literatūros kritikas dr. Ramūnas Čičelis.

Devintus metus iš eilės Kultūros ministerija paskelbia miestą ar miestelį kultūros sostine, metams tampantį dvasiniu bei kultūriniu centru. 2016-ųjų Lietuvos kultūros sostine tapę Telšiai žada gerą pusšimtį išskirtinių renginių ir tikisi, jog savito Europos istorinio etnokultūrinio regiono neaplenks smalsūs, įspūdžių ištroškę žmonės. Apie Žemaičių aukštumoje prie Masčio ežero įsikūrusius Telšius – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ kovo 14 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...