captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas dailininkas Eimantas Ludavičius

„Svarbiausia yra suponuoti tą mintį, kad su vieta reikia draugauti, žaisti, įsiklausyti, ją mylėti“, – sako Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas dailininkas Eimantas Ludavičius.
Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas dailininkas Eimantas Ludavičius. Aistės Jankevičiūtės nuotr.
Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas dailininkas Eimantas Ludavičius. Aistės Jankevičiūtės nuotr.

„Projektas susideda iš šešių dalių: trys pavasario mėnesiai ir trys rudens mėnesiai. Kiekvieną mėnesį laukiame atvažiuojant į Panevėžį didelės pasaulinės žvaigždės, kuri atkreiptų į mus visos Lietuvos ir ne tik Lietuvos dėmesį“, – projektą „Panevėžys vienija ir taškas“ pristato Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: apie Nicolauso Harnoncourto, vieno žymiausiųjų paskutinių 50 metų dirigentų, netektį ir netekėjusių moterų kultūrinį ir politinį vaidmenį JAV istorijoje.

„Svarbiausia yra suponuoti tą mintį, kad su vieta reikia draugauti, žaisti, įsiklausyti, ją mylėti, – sako Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas dailininkas Eimantas Ludavičius. – Abejingumas visiems tiems dalykams mumyse yra pats didžiausias priešas.“ Pokalbyje su menininku – apie Vilnių, architektūrinę klausą, istorijos ženklus kūryboje ir atgimsiantį mistinį Vilniaus baziliską.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ kovo 10 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...