captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: pramogos Anykščiuose

„Tradiciškai šis miestas traukia literatūros kultūros židiniais, muziejų gausa.Tačiau jau keletą metų juntamas poreikis kultūrinį turizmą jungti su pramogomis. Ir mes jau turime ką pasiūlyti“, – sako TIC direktorius Rimantas Sereičikas.
Anykščių geležinkelio stoties Siauruko muziejaus eksponatas – rankinė drezina.
Anykščių geležinkelio stoties Siauruko muziejaus eksponatas – rankinė drezina.

„Gali tik stebėtis, kaip per pastaruosius metus keičiasi Anykščiai. Tradiciškai šis miestas traukia literatūros kultūros židiniais, muziejų gausa.Tačiau jau keletą metų juntamas poreikis kultūrinį turizmą jungti su pramogomis. Ir mes jau turime ką pasiūlyti“, – sako TIC direktorius Rimantas Sereičikas.

Anykščių geležinkelio stotis skaičiuoja šimtmetį. Jame įsikūrusi Siauruko muziejaus ekspozicija garsėja 1949 m. pagamintu garvežiu „Kukuška“. Čia taip pat galima rasti siaurojo geležinkelio riedmenų, įvairių ryšio bei signalizacijos priemonių. Moksleiviai mėgsta išbandyti rankinę dreziną bei dviratį ant bėgių, suaugusieji – apsilankyti tarpukario Lietuvos stoties viršininko kabinete. Pasakoja A. Baranausko ir A. Vienuolio memorialinio muziejaus direktorius Antanas Verbickas ir vadybininkė Kristina Kiaušaitė.

Vaikai linksmai skrieja vasaros rogutėmis nuo kalnelių.Tai vienintelis Lietuvoje toks atrakcionas, kuris veikia visais metų laikais bet kokiu oru.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Atrask Lietuvą“ šeštadienį, lapkričio 10 d., 15.03 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...