captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip Lietuvos banko vadovas vertina bankų sektoriaus praėjusių metų veiklą?

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas antradienį pristatys bankų sektoriaus praėjusių metų veiklos rezultatus ir būsimus bankams bei jų klientams aktualius pokyčius, susijusius su mokėjimų įkainiais ir būsto finansavimu.
Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. V. Skaraičio (BFL) nuotr.
Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Europos parlamentas balsuos dėl ES programų, skatinančių vaisių, daržovių ir pieno vartojimą mokyklose, sujungimo ir pratęsimo. Be to, naujoji programa turėtų sulaukti papildomo 20 mln. eurų finansavimo ir kasmet siekti 250 mln. eurų. O kaip ši programa veikia Lietuvoje?

Klaipėdoje prasideda didžiausios šiais metais Lietuvos kariuomenės organizuojamos nacionalinės pratybos „Žaibo kirtis“. Pratybose dalyvaus apie 3 tūkst. karių, maždaug 500 pareigūnų ir apie 200 civilinių institucijų darbuotojų. Lietuvos bei užsienio ekspertai konferencijoje  aptars pabėgėlių krizę ir Europos Sąjungos vaidmenį.

Ūkio ministerija kartu su Krašto apsaugos ministerija kovo 8 rengia konferenciją verslui – „Gynybos pramonės dienas“. Jose Vokietijos ir Izraelio  karybos pramonės atstovai Lietuvos įmones  supažindins  su atsiveriančiomis naujomis galimybėmis.

Briuselyje vyksta neeilinis Europos Vadovų Tarybos sutikimas. Jame tariamasi, kaip bendradarbiaujant su Turkija sumažinti į Europą plūstančius migrantų srautus ir išsaugoti laisvo judėjimo Šengeno erdvę.

Trakuose prasideda „Rusijos forumas 2016“. Pašnekovas – užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Taip pat laidoje – premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, apžvalgininko Virginijaus Savukyno komentaras, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – kovo 8 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...