captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką pavyko streiku išsireikalauti pedagogams?

Keturios profesinės sąjungos stabdo mokytojų streiką. Atlyginimų didinimui nuo rugsėjo bus skiriama 8 mln. eurų. Kiek dar pedagogų toliau streikuoja?
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Penktadienį oficialiai atidaroma Kauno nuotekų valykla – dumblo apdorojimo įrenginiai. Projektas kainavo beveik 10 mln. eurų.

Vilniuje prasideda Kaziuko mugė.

Ką siūlo gyventojai vaizduoti ant pašto ženklų?

Alytaus miesto savivaldybė pritarė sprendimui keisti pašalpų mokėjimo tvarką Nakvynės namų gyventojams, pašalpas leidžiantiems ne pagal paskirtį. Tokiu atveju socialinė pašalpa bus išmokama pašto skyriuose socialines paslaugas teikiančios įstaigos įgaliotam socialiniam darbuotojui. Kokių priemonių imasi kitos savivaldybės, kad skiriami pinigai būtų naudojami pagal paskirtį?

„Apple karas prieš FTB“ – taip neretai įvardijamas kelis mėnesius besitęsiantis ginčas tarp technologijų milžinės ir Jungtinių Valstijų Federalinio tyrimų biuro. Svarstoma, kas svarbiau: vartotojų privatumas ar kova prieš terorizmą? Ši tema plačiau – ,,Naujienų žemėlapyje“.

Penktadienio laidos viešnia – Me­dar­do Čo­bo­to tre­čio­jo am­žiaus uni­ver­si­te­to rektorė dr. Zi­ta Žeb­raus­kienė.

„Devyni radijo dešimtmečiai“: laidos rusų kalba populiarumo fenomenas Atgimimo laikais. Kodėl „Rusų valandą“ noriai klausydavo ir rusakalbiai šalies gyventojai, ir lietuviai, ir net tautiečiai Sibire? Kodėl daugeliui ši laida padėjo suvokti Atgimimo esmę, o kai kam – apsispręsti ir net pakeisti savo likimą? Apie tai – buvusių rusų redakcijos žurnalistų, jų kolegų ir pašnekovų prisiminimai ir pamąstymai. Ciklo laidą pristato Nina Mackevič.

Vedėjai Artūras Matusas, Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Penktadienio „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...