captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“ prisimins kompozitorių Jurgį Gaižauską

Jei Fortūna būtų ilgiau globojusi smagiai besišypsantį savo smuikeliui, mokiniams ir žiūrovams Jurgį Gaižauską, būtume sveikinę jį garbaus 90-mečio proga. Bet dabar ši gimimo data tik suteikia progą prisiminti geraširdį žmogų, šimtų įvairiausių žanrų muzikos kūrinių autorių.
Kompozitorius<br> dirigentas Jurgis Gaižauskas. Mykolo Ambrazo (ELTA) nuotr.
Kompozitorius
dirigentas Jurgis Gaižauskas. Mykolo Ambrazo (ELTA) nuotr.

Jei Fortūna būtų ilgiau globojusi smagiai besišypsantį savo smuikeliui, mokiniams ir žiūrovams Jurgį Gaižauską, būtume sveikinę jį garbaus 90-mečio proga. Bet dabar ši gimimo data tik suteikia progą prisiminti geraširdį žmogų, šimtų įvairiausių žanrų muzikos kūrinių autorių, iš kurių ilgu gyvenimu scenoje visus pralenkė opera vaikams „Buratinas“. Pirmoje laidos dalyje prisiminimais dalinsis daug su maestro J. Gaižausku koncertavęs bosas Vytautas Bakula bei žavioji Sofija Jonaitytė, kurios operos solistės karjera sklandžiai pereina į edukacinių projektų koordinatorės pareigas – pamėgtą darbą su vaikais ir jaunimu. 

Paskutinį laidos pusvalandį skambės neeilinę gimimo dieną pasitinkančios pianistės Birutės Vainiūnaitės įrašai – lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai. 

Ved. Jūratė Vičienė. 

„Muzikinis pastišas“ – lapkričio 7 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...