captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: festivalis „Nerk į teatrą“

„Tai įvairialypis menas, kuriame telpa daugybė elementų – nuo grimerės teptuko iki scenografo maketo, režisieriaus pastabų ar žiūrovo“, – sako Nacionalinio Kauno dramos teatro edukacinio festivalio „Nerk į teatrą“ koordinatorė Rugilė Pukštytė.

„Jeigu mes galėtume nustatyti knygų kainodarą, knygynų tinklų antkainį sumažintume, pavyzdžiui, nuo 70 iki 35 procentų“, – sako Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacijos prezidentas Sigitas Ladukas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengta užsienio kultūrinės spaudos apžvalga. Šį kartą du žvilgsniai į kino pasaulį: kas negavo, bet nusipelnė „Oskaro“ statulėlės (arabiškas filmas) ir dar kartą apie Berlinalę; „gerų prekių moralumas“ architektūros pasaulyje.

„Tai įvairialypis menas, kuriame telpa daugybė elementų – nuo grimerės teptuko iki scenografo maketo, režisieriaus pastabų ar žiūrovo, – sako Nacionalinio Kauno dramos teatro edukacinio festivalio „Nerk į teatrą“ koordinatorė Rugilė Pukštytė. – Ir būtent žiūrovas yra tas elementas, į kurį mes atsigręžiame šiemet – nuo vaiko iki studijas prieš tris dešimtmečius baigusio žmogaus. Mums svarbu sukurti tokį renginių kalendorių, kuriame kiekvienas iš besidominčių teatru rastų sau jame ką pasižymėti.“ Plačiau apie festivalį ir apie tai, kaip teatras kuria visuomenę – pokalbyje su Rugile Pukštyte ir režisieriumi Vidu Bareikiu.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ kovo 3 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...