captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Įkvėpimo niekas nepaskatina taip, kaip būtinybė. Nesvarbu, ar tai bus tavo darbo laukiantis perrašinėtojas, ar plaukus besiraunančio impresarijaus baksnojimas“, – teigė italų kompozitorius Gioacchino Rossini. Apie didįjį operų kūrėją – pirmadienio viktorinoje.
Italų kompozitorius Gioacchino Rossini. wikipedia.org nuotr.
Italų kompozitorius Gioacchino Rossini. wikipedia.org nuotr.

„Prancūzų kalba – diplomatijos, inteligencijos kalba. Ji ir šiandien labai plačiai naudojama visame pasaulyje. Ši kalba suteikia tiesioginį priėjimą prie visų kultūrinių lobių“, – įsitikinusi Frankofonijos mėnesį organizuojančio KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Prancūzų kultūros centro direktorė Birutė Strakšienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritikės Elžbietos Banytės apžvalgoje – trys knygos, susijusios su Vilniumi ir Kaunu: Jozefo Franko „Atsiminimų“ antroji dalis, Sonatos Žalneravičiūtės bandymas papasakoti Vilniaus kino teatrų istorijas „Vilniaus iliuzionai: miesto kino teatrų istorijos“ ir suomių rašytojo Jyrki Erra debiutinis romanas „Kauno puslapiai“.

„Įkvėpimo niekas nepaskatina taip, kaip būtinybė. Nesvarbu, ar tai bus tavo darbo laukiantis perrašinėtojas, ar plaukus besiraunančio impresarijaus baksnojimas. Mano laikais visi Italijos impresarijai, sulaukę 30-ies, būdavo pliki“, – teigė žymusis italų kompozitorius Gioacchino Rossini. Apie didįjį operų kūrėją, gimusį kas ketveri metai sulaukiamą dieną – pirmadienio, vasario 29-osios, viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ vasario 29 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close