captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitė“ – tiesiogiai iš Vilniaus knygų mugės

Antrojoje laidos dalyje 10.05 val. LRT Forumo studijoje susitiksime su rašytoju Andriumi Jakučiūnu, girdėsime jo komentarą – dar vieną kultūrinę utopiją. Apie lietuvių ir lenkų kultūrų sąsajas bei properšas, apie tai, kas mus šiandien sieja ir skiria kalbėsimės su rašytoju Herkumi Kunčiumi ir lenkų poetu, literatūros kritiku Piotru Kępińskiu, kurių bendra knyga „Lietuvio ir Lenko pokalbis“ jau pasirodė lenkų kalba ir šiuo metu verčiama į lietuvių kalbą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

O pirmojoje laidos dalyje – trys temos.

Kodėl prieš porą šimtmečių darytose fotografijose žmonės nesišypso, o to meto fotografijos vadovėliuose profesionalams rekomenduojama fotografuoti tik rimtus žmones? Žvalgysimės po unikalią 19-ojo amžiaus antroje pusėje gyvenusio grafo Stanislovo Kazimiero Kosakovskio kolekciją .

Skaičiai rodo, kad ant prestižinių pasaulio scenų žengia vis mažiau jaunų operos solistų iš Italijos. Ar tai lemia auganti konkurencija, o gal italai užmiršo šlovingus savo šalies operos amžius? Tai viena iš temų, apie kurią svarstysime užsienio kultūros naujienų apžvalgoje.

„Klaipėda gražus miestas, turintis modernumo ir provincialumo bruožų. Man norėtųsi, kad jis būtų dinamiškesnis – įdomus, pulsuojantis visais metų laikais“, – apie nuolat besikeičiantį miestą prie jūros kalbėsimės su dailininku Anatolijumi  Klemencovu.

Ved. Gailutė Jankauskienė.

„Kultūros savaitė“ – vasario 27 d., šeštadienį, nuo 09.05 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama vasario 28 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...