captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: apie Lietuvos ir Armėnijos mokslininkų bendradarbiavimą

Vilniuje pasirašyta Lietuvos mokslų akademijos ir Armėnijos nacionalinės mokslų akademijos mokslinio bendradarbiavimo sutartis. Ši sutartis taps nauju impulsu jauniems mokslininkams, mokslo institutams ir laboratorijoms, atsiras galimybės mokslininkų ir studentų mainams.
Lietuvos mokslų akademijos prezidentas Valdemaras Razumas.
Lietuvos mokslų akademijos prezidentas Valdemaras Razumas.

Vilniuje pasirašyta Lietuvos mokslų akademijos ir Armėnijos nacionalinės mokslų akademijos mokslinio bendradarbiavimo sutartis. Pasak Armėnijos mokslų akademijos prezidento Radiko Martirosiano, abiejų šalių mokslininkai jau seniai bendradarbiauja, dirba kartu pagal NATO finansuojamą geologijos ir geopolitikos programą. Sutarties pasirašymas taps nauju impulsu jauniems mokslininkams, mokslo institutams ir laboratorijoms, atsiras galimybės mokslininkų ir studentų mainams, sako Lietuvos mokslų akademijos prezidentas Valdemaras Razumas.

III amžiaus universitetas – papildomo ugdymo universitetas visuomeniniais pagrindais vyresnio amžiaus žmonėms. Apie naujų mokslų metų pradžią papasakos universiteto direktorius, gamtos mokslų daktaras Ryszardas Kuzma.

„Santara“ – lapkričio 7 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...