captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: 17-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė

„Šiųmetinė Vilniaus knygų mugė lankytojus supažindina ir siūlo patiems ieškoti, kokių personažų ir/ar tuos personažus kuriančių autorių buvo ir esama lietuvių literatūros lauke“, – 17-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę pristato kultūrinių renginių programos koordinatorė Vakarė Smaleckaitė.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

„Tokia idėja skatina rinktis meno kūrinį ne pagal žinomą pavardę, o pagal jo meninę kokybę“, – sako slapto menininkų atvirukų aukciono, skirto AV17 Galerijos 5 metų gimtadieniui, organizatorė Kotryna Markevičiūtė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kaip sakoma, archyvai nedega, tačiau jei ir toliau taip bus nesirūpinama kultūros paveldo saugojimu, gali visko nutikti,– savo komentare perspėja kompozitorius Giedrius Kuprevičius.      

„Šiųmetinė Vilniaus knygų mugė lankytojus supažindina ir siūlo patiems ieškoti, kokių personažų ir/ar tuos personažus kuriančių autorių buvo ir esama lietuvių literatūros lauke. Kokie personažai yra nepakeičiami ir neužmirštami? Kokie personažai ar tipažai dominuoja pastarųjų metų literatūroje? Galiausiai, kokiais personažais yra tapę ar tampa patys autoriai? Tai tik dalis klausimų, į kuriuos bandysime atsakyti tiek diskusijose, tiek gyvuose susitikimuose“, – 17-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę pristato kultūrinių renginių programos koordinatorė Vakarė Smaleckaitė. Pokalbis su V. Smaleckaite, Lietuvos kultūros instituto direktore Aušrine Žilinskiene ir leidyklos „Alma littera“ direktore Danguole Viliūniene apie Vilniaus knygų mugę kaip fenomeną, šiųmetinės temos – „Personažas ieško autoriaus“ – aktualumą ir įdomiausius mugės akcentus.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ vasario 23 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...