captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: apie naujos koalicijos formavimą

Lietuvos socialdemokratų partijos prezidiumas ir taryba sekmadienį pritarė, kad valdančiąją koaliciją socialdemokratai formuotų su Darbo partija ir partija „Tvarka ir teisingumas“, tačiau nei Vyriausybės sudėtyje, nei Seimo vadovybėje nebūtų Darbo partijos lyderių Viktoro Uspaskicho ir Vytauto Gapšio.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Lietuvos socialdemokratų partijos prezidiumas ir taryba sekmadienį pritarė, kad valdančiąją koaliciją socialdemokratai formuotų su Darbo partija ir partija „Tvarka ir teisingumas“, tačiau nei Vyriausybės sudėtyje, nei Seimo vadovybėje nebūtų Darbo partijos lyderių Viktoro Uspaskicho ir Vytauto Gapšio „kol jiems yra pareikšti kaltinimai ir neužbaigta byla“. Ši formuojama koalicija parlamente gali turėti nuo 78 balsų, jei prisijungtų Lietuvos lenkų rinkimų akcijos iki 86.

Laidoje dalyvauja Lietuvos socialdemokratų partijos vicepirmininkas Juozas Olekas, Darbo partijos vicepirmininkas Vytautas Gapšys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ vicepirmininkas Valentinas Mazuronis, dienraščio „Lietuvos rytas“ apžvalgininkas Vytautas Bruveris.

Telefonu – Lietuvos socialdemokartų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Aktualijų studija“ – antradienį, lapkričio 6 d., 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...