captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip sumažinti tuberkuliozės plitimą?

SAM patvirtino naujas priemones tuberkuliozei įveikti: nuo birželio 1 d. Lietuvoje bus pradėtos teikti tiesiogiai stebimo trumpo gydymo kurso paslaugos.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras pranešė, kad pernai, darant tuberkulino mėginius, išaiškinti 45 tuberkulioze susirgę vaikai, užpernai buvo išaiškinti 62 vaikai. Taip pat centras pažymi, kad toks tyrimas padarytas tik pusei visų vaikų, kuriems toks mėginys turėjo būti atliktas. Kiek veiksminga bus nauja programa tuberkuliozės gydymui ir prevencijai?

Briuselyje tęsiasi Europos vadovų tarybos susitikimas, kurios pagrindinis siekis – susitarti dėl reformų, padėsiančių Jungtinei Karalystei likti Europos Sąjungos sudėtyje.

Penktadienį Kultūros ministerijoje bus pagerbiami gražiausių lietuviškų 2015 metais įregistruotų įmonių pavadinimų konkurso nugalėtojai. 

Kaunas sparčiai mažėja ir sensta.

„Naujienų žemėlapyje“ – interviu su Vilniuje viešinčiu sirų žurnalistu Khaledu Alesmaeliu apie Sirijos karo pateikimą tarptautinėje žiniasklaidoje.

Laidos svečias – dailėtyrininkas Vidas Poškus, ką tik  išleidęs pirmąją savo knygą „Nedingęs Vilnius: miesto akupunktūros“.

Toliau pristatome radijo dokumentikos ciklą „Devyni radijo dešimtmečiai“. Studijoje Andrius Kairaitis.

Laidą veda Artūras Matusas, Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Penktadienio „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close