captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: keturioliktą kartą išrinktas kūrybiškiausių knygų 12-tukas

Lietuvių literatūros ir tautosakos institute jau 14-ąjį kartą išrinktas kūrybiškiausių knygų 12-ukas. Kaip minėjo LLTI Šiuolaikinės literatūros skyriaus vadovė dr. Donata Mitaitė, „2015-ųjų knygoms aptarti buvo pasirinktas diskusinis pavadinimas „Lietuvių literatūrai pagaliau sekasi?“.  

„Albumas „Jonas Švažas“ – profesionaliausia konkursui pateikta knyga. Dizainerio noro dominuoti nėra. Tai kalba apie didžiulę patirtį, vidines savybes. Tapybos darbai albume suskamba. Tai kapitalus leidinys, o leidėjai prisidėjo prie dalies Lietuvos kultūros. Tai labai svarbu“, – apie gražiausią uostamiesčio knygą sako konkurso vertinimo komisijos pirmininkas Vilmantas Dambrauskas.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“, „Šiaurės Atėnai“.

„Akivaizdu, kad norint sukurti netgi trumpametražį animacinį filmą, be koprodukcijos neįmanoma“, – sako režisierius Algirdas Selenis, pristatęs lietuvių animaciją Baltijos šalių filmų naktinėje programoje Berlyne.

Lietuvių literatūros ir tautosakos institute jau 14-ą kartą išrinktas kūrybiškiausių knygų 12-ukas. Kaip minėjo LLTI Šiuolaikinės literatūros skyriaus vadovė dr. Donata Mitaitė, „2015-ųjų knygoms aptarti buvo pasirinktas diskusinis pavadinimas „Lietuvių literatūrai pagaliau sekasi?“. Apie kūrybiškiausių knygų 12-tuką, kriterijus, kuriais buvo remiamasi, tendencijas apskritai literatūros lauke pokalbis studijoje su dr. D.Mitaite ir literatūrologėmis hab. dr. Jūrate Sprindyte ir dr. Jūrate Čerškute.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ vasario 19 d., penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...