captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: baletmeisteris choreografas Elegijus Bukaitis

„Mano tikslas – žmogaus tobulėjimas“, – sako 75-ąjį gimtadienį paminėjęs baletmeisteris choreografas maestro Elegijus Bukaitis.
Baletmeisteris choreografas Elegijus Bukaitis. Martyno Aleksos nuotr.
Baletmeisteris choreografas Elegijus Bukaitis. Martyno Aleksos nuotr.

„Aš savo spektaklį įvardinau kaip „spektaklį-prezentaciją“, nes ketinu Vladimiro Sorokino romane „Ledas“ užslėptus kodus ir idėjas pateikti žiūrovams kiek įmanoma patraukliau, beveik kaip prekę“, – teigia vaidinimo „Ledas“ režisierius Agnius Jankevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie paminklus kadaise nusipelniusiems, bet dabar politiškai nebepatogiems asmenims Jungtinėje Karalystėje ir Amerikoje: griauti ar palikti? Taip pat kontroversijos dėl Šartro katedros Prancūzijoje restauravimo kokybės.

„Mano tikslas – žmogaus tobulėjimas“, – sako 75-ąjį gimtadienį paminėjęs baletmeisteris choreografas maestro Elegijus Bukaitis. Vienos garsiausių pasaulyje klasikinio baleto šventovių – A. Vaganovos baleto akademijos auklėtinis, Lietuvos valstybiniame operos ir baleto teatre statęs klasikinius ir modernius baletus, sukūręs  originalią ritminės ir plastinės improvizacijos sistemą, dabar režisuoja renginius, rašo knygą apie Lietuvos baleto istoriją. Su neeiline Lietuvos baleto bendruomenės asmenybe  E. Bukaičiu pokalbis studijoje.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“  vasario 18 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...