captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: keičiama gyvenamosios vietos deklaravimo tvarka. Kodėl?

Gyventojams privalu iki liepos 1d. deklaruoti gyvenamąją vietą toje savivaldybėje, kurioje jie realiai gyvena. Tai reikštų, kad prie savivaldybių galėtų registruotis tik benamiai, o gyvenantys nuomojamame būste privalo registruotis pas būsto savininką. Kitu atveju gyventojai praras galimybę gauti tam tikras paslaugas. Manoma, kad tokia tvarka sumažins šešėlį butų nuomos versle, tačiau kai kurie ekspertai tuo labai abejoja.

Seimas renkasi į neeilinę Seimo sesiją, kuri rengiama atsižvelgiant į 48 parlamentarų prašymą. Šios sesijos iniciatorius – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pristato šių metų pradžios Klaipėdos ir kitų Baltijos uostų rezultatus bei numatomus darbus.

Jau dvejus metus Lietuvoje veikia Europinė karštoji telefono pagalbos linija dėl dingusių vaikų. Specialistai teigia, kad Lietuvoje dingusių vaikų skaičius didėja.

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Lietuvos prezidento Antano Smetonos kalba jo garbei skirtame minėjime Čikagoje. 1941 m. įrašas.

Pristatoma internetinė svetainė www.istorineatmintis.lt .

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė.

Vasario 17-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...