captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: Lietuvos „Žinijos“ draugijai – 90 metų

Žinios visais istoriniais laikais žmonėms rūpėjo ir buvo reikalingos. Žmonės nesikeičia. Tad nekeista, kad Lietuvos „Žinijos“ draugija, švenčianti 90 metų jubiliejų, šiandien ir toliau sulaukia lankytojų paskaitose, klubų diskusijose, parodose, koncertuose ir pan.
Iš kairės: M. Romerio universiteto prof. Saulius Kanišauskas<br> Lietuvos „Žinijos“ draugijos tarybos pirmininkė Tatjana Simaškienė ir žurnalo „Naujoji Romuva“ redaktorius Andrius Konickis.
Iš kairės: M. Romerio universiteto prof. Saulius Kanišauskas
Lietuvos „Žinijos“ draugijos tarybos pirmininkė Tatjana Simaškienė ir žurnalo „Naujoji Romuva“ redaktorius Andrius Konickis.

Žurnalo „Naujoji Romuva“ redaktorius Andrius Konickis sako: „Jeigu gatvėje sutikto žmogaus paklaustume, kas yra žinios, iš karto prisimintų enciklopedijas, vadovėlius... O poezija, muzika, teatras – žinios ar ne? Sutriktų...“

Saulius Kanišauskas, M. Romerio universiteto prof., prisimena Lietuvos „Žinijos“ draugijos istoriją, prieškario laikus: „Santvarkų kaitos nesumažina poreikio žinioms“.

Lietuvos „Žinijos“ draugijos tarybos pirmininkė Tatjana Simaškienė puoselėja viltį atgaivinti leidybą. Gal dienos šviesą išvys žurnalas „Mokslas ir gyvenimas“?

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, vasario 17 d., 16.05 ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Ketvirtadienį, vasario 18 d., 04.05 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close