captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl Vilnius nesusitvarko su šiukšlėmis?

Kodėl Vilnius skęsta šiukšlėse – klausia mūsų klausytojai ir siunčia nuotraukas, kuriose matyti ne tik iš nešvarių konteinerių virstančios šiukšlės, bet ir šalia jų stūksantys seni aplūžę rakandai, įvairios statybinės medžiagos.

Kaip ir mes patys įsitikinome – šiukšlės, sulūžusios spintelės ar kiti stambiagabaričiai baldai šalia konteinerių ar daugiabučių namų praėjimuose, net ir miesto centre riogso ne vieną mėnesį. Ar šiukšlės Sostinei neišsprendžiama problema? Kaip yra kituose miestuose?

Premjeras Algirdas Butkevičius susitinka su Prezidente aptarti susidariusios sudėtingos padėties Vyriausybėje.

NATO gynybos ministrų susitikimas Briuselyje.

Prieš dvidešimt penkerius metus, 1991 m. vasario 11 d., Islandija pirmoji pripažino Lietuvos nepriklausomybę, tiksliau formaliai patvirtino dar 1922-ųjų metų pripažinimą. Kitos pasaulio valstybės, įskaitant ir didžiąsias Europos šalis, šį žingsnį žengė pusmečiu vėliau. Tuometinis Islandijos užsienio reikalų ministras Jonas Baldvinas Hannibalssonas – „Ryto garsų“ svečias.

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga. 

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Visuomenės veikėjo Jono Balio pasakojimas apie laisvame pasaulyje lietuvių organizacijų pastangas išvaduoti sovietų pavergtas tautas. 

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Trečiadienio „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...