captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: režisieriaus Gyčio Padegimo premjera

„Teatras neturi nei niekinti, nei mokyti, nei gniuždyti“, – sako režisierius Gytis Padegimas, Kauno kameriniame teatre statantis naują spektaklį pagal airių dramaturgės Marie Jones pjesę „Akmenys jo kišenėse“.
Režisierius Gytis Padegimas. Sauliaus Serapino (padegimas.com) nuotr.
Režisierius Gytis Padegimas. Sauliaus Serapino (padegimas.com) nuotr.

„Biržų publika labiausiai perka bilietus į lietuviškos dramaturgijos pastatymus, ypač tradicines komedijas, tačiau vis daugiau žiūrovų priima ir naujesnes teatro formas“, – sako profesionalių teatrų festivalio „Žaldokynės teatras“ organizatorė Jautra Žaldokaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Jeigu mokytojas prašo rašyti dailiai ir be klaidų, bet kartu ir liepia mokiniams paskubėti, tai visas jo elgesys sugriauna idėją ugdyti kokybišką ir gražų raštą“, – pastebi Lietuvos edukologijos universiteto Edukacinių tyrimų instituto direktorė dr. Daiva Jakavonytė-Staškuvienė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie dailyraštį.

„Teatras neturi nei niekinti, nei mokyti, nei gniuždyti. Bet teatras turi būti kaip tikras geras draugas – būt šalia, kai žmogui sunku, kai reikia ginti savo gyvenimą, save. Kai reikia išlikti tokioje vis niūrėjančioje iššūkių pagairėje, kokioje mes dabar gyvename“, – sako režisierius Gytis Padegimas, Kauno kameriniame teatre statantis naują spektaklį pagal airių dramaturgės Marie Jones pjesę „Akmenys jo kišenėse“. Pokalbyje – režisieriaus mintys apie šiandieninį teatrą.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ vasario 10 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...