captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiai“: ar žurnalas „Metai“ atspindi svarbiausius ir įdomiausius kultūros procesus?

Ar literatūros žurnalas „Metai“ užčiuopia svarbiausius, įdomiausius literatūros ženklus? Ar literatūros žurnalas gali būti įdomus platesnei auditorijai? Ko trūksta „Metams“?

„Dar tik pradedu darbą ir atidžiai stebiu, nes noriu išleisti tokį žurnalą, kuris „užkabintų“. Taip, reikia ir daugiau aktualių temų, tarptautinio konteksto ir kartu noriu sujungti kuo daugiau kartų, kad žurnalas būtų platforma kalbėtis“, – leidybinę viziją apibūdina naujasis „Metų“ vyr. redaktorius Antanas Šimkus.

„Norėtųsi, kad metai nepamirštų ir platesnio skaitytojų rato, kad pasižvalgytų po kitus žurnalus. Lietuvoje kažkaip siekiama nepaprastai, įmantriai kalbėti, o užsienio žurnaluose klausimai dažnai būna, atrodytų, paprasti, bet esmingi, įdomūs“, – pastebi „Metų“ redakcijos kolegijos narė, Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti literatūros mokslininkė Violeta Kelertienė. Kokie tie įdomūs ir svarbūs klausimai?

Literatūros mėnraštis „Metai“ švenčia 25-metį, tad apie žurnalą kalbėsimės su vyr. redaktoriumi A. Šimkumi ir redakcijos kolegijos nariais: V. Kelertiene, literatūrologe Jūrate Sprindyte, literatūros kritiku Mariumi Buroku ir rašytoju Herkumi Kunčiumi.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Literatūros akiračiai“ – vasario 7 d., sekmadienį, 17.03 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama vasario 8 d., pirmadienį, 01.05 val. ir vasario 9 d., antradienį, 16.05 val.

https://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close