captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: už melagingą skambutį į Bendrąjį pagalbos centrą bus baudžiama griežčiau

Daugėjant melagingų specialiųjų tarnybų iškvietimų, nevykę „pokštininkai“ sulauks ne tik didelės baudos – nuo balandžio už melagingą žinią apie grėsmę visuomenei ar valstybinės reikšmės objektui gali būti skiriami ir viešieji darbai arba laisvės atėmimas.

Specialiųjų tyrimų tarnyba penktadienį žada apklausti aplinkos ministrą Kęstutį Trečioką dėl statybų Druskininkų Vijūnėlės dvaro teritorijoje.

Lietuvos pramonininkų konfederacija rengia konferenciją „Ateities mokykla. Pokyčiai šiandien“.

Praėjusiais metais lankytojai noriai rėmė saugomas teritorijas pirkdami lankytojo bilietą.

Penktadienį Klaipėdoje prasideda 19-asis Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas.

Pasaulio sveikatos organizacijai pirmadienį paskelbus apie ekstremalų tarptautinį pavojų visuomenės sveikatai, pavadinimas Zika dešimtyse šalių jau kelia nerimą. Prognozuojama, jog iki metų pabaigos sparčiai plintantis virusas gali paveikti iki 4 mln. žmonių. Nepaisant tarptautinio atgarsio, šios virusinės infekcijos pavojaus specialistai siūlo nelyginti su Ebolos epidemija, kilusia Afrikoje prieš dvejus metus. Apie tai su rubrika „Naujienų žemėlapis“ pasakoja Vaida Pilibaitytė.

„Ryto garsų“ svečias – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas aktorius Dainius Gavenonis, kuriam premija skirta už šiuolaikinį teatrą kuriančią aktorinę kalbą.

Radijo jubiliejui skirto dokumentikos ciklo „Devyni Radijo dešimtmečiai“ laidą „Radijas ir technologijos“ pristato Simonas Bendžius.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

Penktadienio „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close