captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: gražiausios metų knygos konkurso laureatas dailininkas Vilmas Narečionis

Kasmetiniame gražiausių Lietuvoje išleistų knygų konkurse įvertintas dizainerio Vilmo Narečiono darbas. Jo iliustruota Leonardo da Vinčio pasakų knyga „Sparnuotos raidės“ (VšĮ „Verslas ar menas“, S. Jokužio leidykla-spaustuvė) pripažinta gražiausia praėjusių metų knyga.
Leidyklos nuotr.
Leidyklos nuotr.

„Praeina tam tikras laikas, nuveikti darbai tampa matomi, tada ir apdovanojimai atsiranda. Šiuo metu muziejuje vyksta statybos. Delfinariumo ir akvariumo rekonstravimas – tai yra įvykiai, kurie atkreipė dėmesį. Todėl Kultūros ministerijos ženklas man labai svarbus“, – sako Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė, ką tik apdovanota aukso garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Spaudos apžvalgoje – mėnraščio „Kultūros barai“ publikacijos.

Lietuvos muzikos informacijos centras atnaujino žurnalo „Lithuanian music link“ leidybą. „Lietuvoje kaip tik kultūra yra viena stipriųjų šalies pusių ir būtent per kultūrą stipriai reprezentuojama šalis“, – įsitikinusi Lietuvos muzikos informacijos centro vadovė Asta Pakarklytė.

Kasmetiniame gražiausių Lietuvoje išleistų knygų konkurse įvertintas dizainerio Vilmo Narečiono darbas. Jo iliustruota leidyklos „Verslas ar menas“ išleista Leonardo da Vinčio pasakų knyga „Sparnuotos raidės“ pripažinta gražiausia praėjusių metų knyga. Pasak knygos sudarytojos Eglės Jokužytės, tai knyga, kurioje surinktos garsaus italų menininko Leonardo da Vinčio pasakos apie paukščius. Regis, ši knyga yra tik antroji Lietuvoje, kur visa informacija pateikiama ne tik įprastu, bet ir akliesiems skirtu Brailio raštu, o iliustracijos papildytos bareljefinėmis. Pokalbis studijoje su V. Narečioniu ir E. Jokužyte.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ vasario 5 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...