captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsų savaitė“: baigtas tvarkyti Karoliniškių kraštovaizdžio draustinis

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos baigė tvarkyti Karoliniškių kraštovaizdžio draustinį, esantį sostinėje. Įrengti pėsčiųjų takai, lygumų slidžių trasos, apžvalgos aikštelė, atnaujinti dviračių takai, pastatyti informaciniai stendai ir kryptys.
Karoliniškių kraštovaizdžio draustinis. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos nuotr.
Karoliniškių kraštovaizdžio draustinis. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos nuotr.

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos baigė tvarkyti Karoliniškių kraštovaizdžio draustinį, esantį sostinėje. Įrengti pėsčiųjų takai, lygumų slidžių trasos, apžvalgos aikštelė, atnaujinti dviračių takai, pastatyti informaciniai stendai ir kryptys. Baigiamas tvarkyti ir pritaikomas lankyti Juozapinės valstybinis geomorfologinis draustinis, kuriame fiksuota aukščiausia Lietuvos vieta. Pokalbis su Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos vadove Rūta Baškyte.

Lapkričio 4 d. Vyriausioji rinkimų komisija  ketina patvirtinti galutinius rinkimų į Seimą rezultatus. Pokalbis su VRK pirmininku Zenonu Vaigausku.    

Sekmadienį Vilniuje vyks LSDP tarybos VII posėdis. Pokalbis su Socialdemokratų partijos vicepirmininku Juozu Oleku.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Laida buvo skirta Lietuvos valstybės teatro 35-erių metų sukakčiai. Tai ištrauka iš 1956 metais surengto minėjimo Niujorke.

Taip pat laidoje orų prognozė, Kelių direkcijos atstovų informacija apie kelių būklę, sekmadienio kultūros renginių anonsai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsų savaitė“ spalio 4 d., sekmadienį, 08.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close