captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Jungtinėje Karalystėje gyvenanti fotografė Geistė Marija Kinčinaitytė

„Išjautimas, psichologija, suvokimas, rega – visi tie dalykai (sudėtingi dalykai), susipynę su mūsų patirtimi, atmintimi, ir yra pagrindinis mano kūrybinių aspektų vedlys“, – ją dominančią temą – vaizdo galią – išskiria Londone gyvenanti fotografė Geistė Marija Kinčinaitytė.
Fotografė Geistė Marija Kinčinaitytė.
Fotografė Geistė Marija Kinčinaitytė.

„Universitetai, aukštosios mokyklos, kolegijos iš visos Lietuvos suvokė, kad, norint pritraukti studentus, vien dalyti lankstinukus ir pasikabinti ryškią iškabą nebeužtenka“, – pastebi tarptautinės mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos STUDIJOS 2016 projekto vadovė Gabija Zymonaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Liautis kurti gėrį ir duoti atkirtį „gailestėlio“, „gerumuko“ bei „laimytės“ kultūrėlėms naujoje utopijoje ragina rašytojas Andrius Jakučiūnas.    

„Mane domina ta reakcija ir jausmai, kurie sukyla bežiūrint į atvaizdus, arba tie jausmai, kurie veda į tų vaizdų kūrimą. Kas yra vaizdas? Kaip mes jį suvokiame, kokią įtaką jis mums daro – ar tai būtų žiniasklaida, ar nuotraukos iš Marso, ar fotografijos meno galerijoje. Išjautimas, psichologija, suvokimas, rega – visi tie dalykai (sudėtingi dalykai), susipynę su mūsų patirtimi, atmintimi, ir yra tas pagrindinis mano kūrybinių aspektų vedlys“, – ją dominančią temą – vaizdo galią – išskiria Londone gyvenanti fotografė Geistė Marija Kinčinaitytė, Kauno fotografijos galerijoje pristačiusi parodą „You Belong to Me“. Pokalbis su menininke apie manipuliacijas vaizdu, fotografijos filosofiją ir pirmąją personalinę parodą Lietuvoje.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ vasario 2 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...