captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: vietos žemdirbių savivalda labai padėtų visam kaimui

Žemdirbių savivaldos svarba ir veiklos nauda niekas neabejoja. Tik labai trūksta efektyvesnės veiklos, nes žemdirbių visuomeninės organizacijos dažnai nesutaria, neieško kompromisų.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Kupiškėnai sumanė labiau vienyti ne tik žemdirbius, bet ir visus kaime gyvenančius žmones. Aktyvūs ūkininkai siekia turėti vieną lyderį ir teisininką, vienyti rajone esančias organizacijas bendrai veiklai, daugiau dėmesio skirti tikroms kaimo problemoms.

Nors lietus baigia nutirpdyti sniegą, šildymo sezonas tęsiasi. Priešgaisrinės priežiūros valdybos duomenimis, vidutiniškai per metus šalyje vien tik dėl krosnių ir židinių dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo pažeidimų kyla daugiau kaip 800 gaisrų. Jų padaugėja spalio–balandžio mėnesiais. Kokia padėtis Anykščių rajone?

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę su Molėtų rajono Mindūnų kaime įkurto Ežerų žvejybos muziejaus vedėja Alfreda Petrauskienė. Daugiausia kalbame apie pasiruošimą šiemet jau 21-ąjį kartą rengiamai žiemos žvejybos šventei. Daug rūpesčių organizatoriams kelia subjurę orai, kurie, beje, ir muziejaus lankytojus atbaidė. Ir poledinės žūklės mėgėjai pikti – nekimba žuvys, sąlygos žvejybai labai prastos. Ketvirtadienį muziejuje buvo planuojama pertvarkyti ekspoziciją – įrengti interaktyvią, toliau derinti šventės renginius. Ar viskas vyko kaip numatyta, kokios nuotaikos kaime žiemai ne laiku traukiantis?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, sausio 29 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...