captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė dailininkė Birutė Žilytė

„Kūryba yra mano gyvenimo prasmė ir pats gyvenimas“, – sako dailininkė Birutė Žilytė, Nacionalinę kultūros ir meno premiją pelniusi už aukštąją modernią kultūrą puoselėjančią dailę ir kūrybą vaikams.
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė dailininkė Birutė Žilytė.
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė dailininkė Birutė Žilytė.

„Telšiai, kaip ir Roma, įsikūrę ant septynių kalvų. Mūsų senamiestis – vienas iš septynių saugomų architektūrinio paveldo senamiesčių Lietuvoje. Septyni yra sėkmės skaičius. Todėl septynias kultūros ir meno šakas Telšiuose reprezentuoja septyni ambasadoriai“, – pristatydamas Lietuvos kultūros sostinės programą „Ant septynių kalvų – septynios meno kalbos“ sakė Telšių rajono meras Petras Kuizinas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie pilko betono grįžimą į architektūrą, žydų meninę kūrybą koncentracijos lageriuose bei getuose ir Vienos simfoninius orkestrus. 

„Kūryba yra mano gyvenimo prasmė ir pats gyvenimas. O knygų labai nedaug iliustravau, nes labai ilgai piešdavau. Aš turiu tokią vidinę nuostatą – nieku neskubu, tiesiog esu. Man įdomu būti“, – sako dailininkė Birutė Žilytė, Nacionalinę kultūros ir meno premiją pelniusi už aukštąją modernią kultūrą puoselėjančią dailę ir kūrybą vaikams. Pokalbis su menininke apie vaikystę, namus ir kūrybą.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“  sausio 28 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...