captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Penketai“ – vizualiosios kultūros ambasadoriai Lietuvoje

„Penketų“ konferencijos – unikalus reiškinys sostinėje, nuolat sulaukiantis šimtų renginių dalyvių. Matome, kad vizualiosios kultūros tema, jos pateikimo forma žmonėms yra artima ir itin reikalinga. Šį sezoną „Penketų“ tikslas – kitu kampu pristatyti žmogaus pojūčius“, – sako viena iš judėjimo organizatorių Aistė Jakimavičiūtė.
Aistė Jakimavičiūtė. Manto nuotr.
Aistė Jakimavičiūtė. Manto nuotr.

Pasak menotyrininkės Simonos Makselienės, Nijolės Valadkevičiūtės stilistika – tai siurrealizmo ir psichodelikos mišinys, gana retas lietuviškos dailės kontekste. „Paroda vadinasi „Užkaboriai“, nes joje eksponuojami darbai tarsi nuveda žiūrovą tiek į kūrėjos, tiek į jo paties sąmonės ir pasąmonės užkaborius“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Savo požiūrį į ekonomiką komentare dėsto menotyrininkė Agnė Narušytė.

„Penketų“ konferencijos – unikalus reiškinys sostinėje, nuolat sulaukiantis šimtų renginių dalyvių. Matome, kad vizualiosios kultūros tema, jos pateikimo forma žmonėms yra artima ir itin reikalinga. Šį sezoną „Penketų“ tikslas – kitu kampu pristatyti žmogaus pojūčius. Gruodį startavę su prisilietimu, jau šį penktadienį nagrinėsime jutimą, kuris labiausiai susijęs su vizualiąja kultūra – regą. Norime, kad „Penketai“ padėtų atsiskleisti gabiems Lietuvos kūrėjams ir įkvėptų konferencijų klausytojus“, – sako viena iš judėjimo organizatorių Aistė Jakimavičiūtė. Pokalbis studijoje. 

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ sausio 26 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...