captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kada teisminį ginčą galima išspręsti taikiai?

Šiuo metu Lietuvos teismuose atstovų ir teisėjų patarimu pasinaudoję žmonės civilinėse bylose vis dažniau renkasi nemokamą taikų ginčų sprendimo būdą – teisminę mediaciją. Tačiau teisininkai sako, kad žmonės vis dar nepakankamai  žino apie  tokią galimybę. Kodėl verta rinktis mediaciją? Kokius ginčus ja galima išspręsti ir kaip  ginčą išspręsti mediacijos būdu net neišeinant iš namų?

Penktadienį Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, duris atvers 4-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda. Šių metų parodos „Adventur“ akcentas – miestų ir miestelių turizmas. Kuo Lietuvos miestai gali būti įdomūs mums patiems, kuo jie gali patraukti užsieniečius? Kokių šalių turistai labiausiai domisi Lietuva? 

„Transparency International“ Lietuvos skyriaus atliktoje apklausoje dalyvavę nevyriausybinių organizacijų atstovai teigia, jog valstybės parama jiems dažnai skiriama neskaidriai. 

Respublikonų rinkėjų apklausos rodo, kad Donaldas Trumpas vis dar pirmauja tarp kitų kandidatų. Tačiau tuo pačiu, tyrimai rodo, kad kovoje su demokratų atstovu, nesvarbu ar tai būtų Hillary Clinton, ar Bernie Sandersas, Trumpas kovą pralaimėtų. Artėjant pirmajam Respublikonų partijos lyderių pasitarimui, partija atsidūrė aklavietėje. Ką pasirinkti savo atstovu artėjančiuose prezidento rinkimuose. Apie tai ir kodėl Trumpas laimi – „Naujienų žemėlapyje“.

Paskelbti LRT RADIJO ir TELEVIZIJOS geriausieji.

Pažintis su 2015 m. Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais. Laidos viešnia – grafikė Birutė Žilytė.

Pristatome Radijo jubiliejui skirtą dokumentikos ciklą „Devyni Radijo dešimtmečiai“. Trečiasis ciklo pasakojimas – „Lietuvos radijo pranešėją Ireną Oškinaitę prisimenant“. 

 

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Rūta Kupetytė.

Penktadienio „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close