captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: prisiminimų aidai – žmonių portretai

Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės J. Heifetzo salėje įvyko fotomenininkės Irenos Giedraitienės fotoalbumo ir fotografijų parodos „Prisiminimų aidai“ pristatymas.
„Geros valios fondo” nuotr.
„Geros valios fondo” nuotr.

Albume ir parodoje užfiksuoti Lietuvos ir užsienio getuose ir koncentracijos stovyklose išgyvenusių asmenų bei žydų gelbėtojų portretai. Fotoalbume galima rasti ir geriausius I. Giedraitienės retrospektyvinių fotografijų darbus.

Besaikis alkoholio vartojimas vis dažniau tampa kraupių tragedijų priežastimi. Politikai, visuomenininkai, gydytojai ieško būdų, kaip užkirsti kelią šiai epidemijai. Vieną tokių pasiūlymų turi ir Vilniaus rajono atstovai, vykdantys ryžtingą kovą už blaivybę. „Alkoholio gamintojų lobizmas Lietuvoje yra gan stiprus, o lobistų veikla pakankamai agresyvi, tad, norėdami apsaugoti save ir savo šeimas nuo su alkoholiu siejamo blogio, privalome veikti panašiais, agresyviais ir netgi radikaliais metodais", – teigia Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys Władysławas Kondratowiczius, pristatantis paties vadovaujamos visuomeninės organizacijos „Optimalietis" pagrindinius šūkius ir veiklą.

„Santara“ –  sausio 21 d., ketvirtadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...