captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: ką skaito „Subtilu-Z“ muzikantai?

„Yra literatūros, muzikos kūrinių, kuriuos galima vadinti bendrais vardikliais. Tokie kūriniai padeda susikalbėti ir labai skirtingiems žmonėms“, – pastebi akordeonistas Povilas Velikis. Jam pritaria perkusininkas Vytautas Švažas ir sako, kad „gerai, kai perskaityta knyga keliauja iš rankų į rankas ir tampa bendravimo pretekstu“.
Grupė „Subtilu-Z“.
Grupė „Subtilu-Z“.

Apie skirtingus žmones sujungiančias knygas kalbėsime ir tokios muzikos klausysimės su „Subtilu-Z“ kvartetu: akordeonistais Povilu Velikiu ir Dmitrijumi Michailovu, perkusininku Vytautu Švažu ir birbynininku Laurynu Vaitkumi.

Kokių knygų galima rasti šio kvarteto studijoje? Kokią knygą vienas iš grupės narių nešiojosi rankinėje, o norėdamas pakelti ūpą išsitraukdavo ir skaitydavo kitiems grupės nariams?

Taip pat tęsime pažintį su autoriais, kurių knygos dalyvauja Metų knygos rinkimuose. „Rašant man visada rūpi, kad kūrinyje išliktų švari vidinė erdvė. Galima pasakoti pačius baisiausius, šlykščiausius dalykus, bet vis dėlto kažkur fone skaitytojas privalo jausti tą vidinę šviesą“, –  sako rašytoja Birutė Jonuškaitė, su kuria atsiversime rinkimuose dalyvaujantį romaną „Maranta“.

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, sausio 21 d., 12.12 val., per LRT RADIJĄ. 

Laida kartojama sausio 21 d. 21.08 val.

Ved. Raminta Jonykaitė.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...