captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Sausio 13-oji fotografų akimis

„Grįžęs nuo Seimo (čia budėjimai visokie vyko), prifotografavęs, ryškinau juostas ir spausdinau nuotraukas. Radijas įjungtas. Girdžiu: „Tankai važiuoja“. Viską mečiau, į automobilį – ir tiesiai į tankų glėbį, prie Televizijos bokšto“, – Sausio 13-osios nakties įvykius prisimena fotografas Zenonas Nekrošius.
Zenono Nekrošiaus nuotr.
Zenono Nekrošiaus nuotr.

„Jauniesiems talentams sužibėti bus surengtas „Atžalyno“ koncertas su LNSO, orkestras taps ir Tarptautinio Balio Dvariono pianistų ir smuikininkų konkurso finalininkų partneriu. Kas žino, gal Filharmonijoje būsime iškilių muzikos pasaulio žvaigždžių kelio pradžios liudininkais?“ – žvelgia į ateitį Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Atėjo laikas vaizdų kultūrai, bet pavaizduoti galima tik tai, kas yra matoma, reikia būti genialiu dailininku, kad pavaizduotum pyktį, nerimą, skausmą, viltis, svajones. Kalbos ribos daug didesnės. Žmogaus viltis, jausmus reikia pasakyti žodžiais ir tiksliausiai tai pasakoma gimtąja kalba“, – pastebi „Kalbos ryto“ pašnekovė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilija Dailidienė.

„Grįžęs nuo Seimo (čia budėjimai visokie vyko), prifotografavęs, ryškinau juostas ir spausdinau nuotraukas. Radijas įjungtas. Girdžiu: „Tankai važiuoja“. Viską mečiau, į automobilį – ir tiesiai į tankų glėbį, prie Televizijos bokšto“, – Sausio 13-osios nakties įvykius prisimena fotografas Zenonas Nekrošius. Minint sausio įvykių 25-metį, pokalbis apie lemtingus įvykius fotografų – Z. Nekrošiaus, Vytauto Daraškevičiaus ir Virgilijaus Usinavičiaus – akimis.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ sausio 13 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...