captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Visų Šventųjų diena Pakuonio parapijoje

Daugelis mūsų įpratę kapus lankyti, puošti gyvomis bei dirbtinėmis gėlėmis ir sušildyti juos žvakelių liepsna lapkričio 1-ąją. Praktikuojantys katalikai žino, jog tą dieną taip pat svarbu dalyvauti bažnyčiose vykstančiose mišiose, prašyti Šventųjų užtarimo mirusiesiems, pasimelsti už juos.
Laidos rengėjai Algirdas Steponavičius<br> Rima Jakutytė<br> Arvydas Urba ir Regina Montvilienė.
Laidos rengėjai Algirdas Steponavičius
Rima Jakutytė
Arvydas Urba ir Regina Montvilienė.

Daugelis mūsų įpratę kapus lankyti, puošti gyvomis bei dirbtinėmis gėlėmis ir sušildyti juos žvakelių liepsna lapkričio 1-ąją. Praktikuojantys katalikai žino, jog tą dieną taip pat svarbu dalyvauti bažnyčiose vykstančiose mišiose, prašyti Šventųjų užtarimo mirusiesiems, pasimelsti už juos. Kokia Visų Šventųjų diena Prienų rajono Pakuonio parapijoje?

Visų Šventųjų, Vėlinių dienomis ne tik prisiminsime, pagerbsime amžinybėn iškeliavusius artimuosius, draugus, pažįstamus, vyksime ir į savo gimtuosius kaimus, miestelius. Juk labai smalsu pamatyti, išgirsti, kaip ten gyvenimas srūva. Šiomis dienomis nemažai žmonių plūstels ir į Šakių rajono Kriūkų miestelį, seniūnijos centrą. Kas jame gražaus, gero, kokiais lūkesčiai čia žmonės gyvena?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, lapkričio 1 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

                                                                                                           

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...