captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: teatro režisierius Gintaras Varnas

„Dea Loher šiek tiek pralenkia laiką savo pjesėmis, tarsi nujausdama, kas bus ateity“, – teigia režisierius Gintaras Varnas, statantis jau ketvirtą šiuolaikinės vokiečių dramaturgės pjesę „Pabaigos ugnis“.
Režisierius G.Varnas. D.Matvejevo nuotr.
Režisierius G.Varnas. D.Matvejevo nuotr.

„Mūsų muziejus netradicinis, nuo pat įkūrimo esame ir pilietinio ugdymo centras. Mums svarbi ne tik pati paroda, bet ir lankytojų įtraukimas į jos rengimą“, – sako Istorinės Prezidentūros Kaune vadovė Renata Mikalajūnaitė, kartu su kolegėmis apdovanota 2015 metų muziejininkystės premija.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – žvilgsnis į vieną kinų rašytoją, atstovaujančią naujajai Kinijos literatūrai; tarybiniai pėdsakai dabartinėje Ukrainos oficialiojoje tapyboje bei statyboje; šimtmetis nuo dadaizmo atsiradimo Ciuriche.

„Dea Loher šiek tiek pralenkia laiką savo pjesėmis, tarsi nujausdama , kas bus ateity. Perskaitęs pjesę supratau, kad dabar ji netgi aktualesnė, negu tada, kai buvo parašyta. Tai poetiška pjesė apie labai trapų, tarsi porceliano puodelis, mūsų gyvenimą“, – sako režisierius Gintaras Varnas, statantis jau ketvirtą šiuolaikinės vokiečių dramaturgės pjesę „Pabaigos ugnis“. Pokalbis su režisieriumi prieš repeticiją Valstybiniame jaunimo teatre apie artėjančią premjerą ir jo inicijuotą verstinės dramaturgijos svetainę  www.dramustalcius.lt     

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ sausio 7 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...