captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: violončelininko Rimanto Armono 60-mečiui

Profesorius Rimantas Armonas, vienos garsiausių Lietuvos muzikinių dinastijų atstovas, savo 60 metų jubiliejų paminėjo net dviem koncertais. Laidoje – šių koncertų fragmentai, pokalbis su jubiliatu ir jo žmona, pianiste Irena Armoniene-Uss.

Profesorius Rimantas Armonas, vienos garsiausių Lietuvos muzikinių dinastijų atstovas, savo 60 metų jubiliejų paminėjo net dviem koncertais. Rugsėjo pabaigoje kartu su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru pirmą kartą atliko jam dedikuotą, specialiai jubiliejui sukurtą kūrinį – Anatolijaus Šenderovo trečiąjį Koncertą violončelei ir orkestrui, o spalio 24 dieną grojo kartu su žmona Irena Armoniene-Uss ir iš užsienio atvykusiu sūnumi, taip pat violončelininku Edmundu. Koncerte skambėjo ir profesoriaus R. Armono studentų bei absolventų violončelių „orkestras“. Abiejų koncertų fragmentai papildys pokalbį studijoje su jubiliatu ir jo gyvenimo bendraminte scenoje ir namuose, pianiste Irena Armoniene-Uss, netiesiogiai laidoje dalyvaus ir Rimanto Armono sesuo, unikalaus ansamblio „Armonų trio“ smuikininkė Ingrida Armonaitė-Galinienė.

Paskutinis „Muzikinio pastišo“ pusvalandis skirtas ką tik pasibaigusio tarptautinio aktualiosios muzikos festivalio „Gaida“ artimiausiems, bet ne mažiausiai žinomiems svečiams – kameriniam orkestrui „Sinfonietta Riga“ ir jo meno vadovui bei dirigentui Normundui Šnē.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – spalio 31 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...