captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas aktorius Dainius Gavenonis

„Darbas iki premjeros dažnai man palieka žymiai didesnį įspaudą. Žiūrovai mato tiktai rezultatą, santuokos liudijimą, bet ne patį romaną. Nors kartais tas romanas įdomesnis už pačias vestuves.“
Allanas Starski. Grzegorz Czykwin nuotr.
Allanas Starski. Grzegorz Czykwin nuotr.

„Filme „Pianistas“ turėjome sukurti subombarduotos Varšuvos vaizdą, kuris rodomas filmo pabaigoje. Supratau, kad neįmanoma tokių dekoracijų sukurti iš nieko, tad sumaniau ne pastatyti griuvėsius, o griauti pastatus“, – apie dailininko darbą kine pasakoja Allan Starski, įvertintas „Oskaru“ už darbą filme „Šindlerio sąrašas“.    

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Tveriame tvoras, rikiuojame policininkus, bet išsklaidžius dūmus ir bauginimo strategijas pamatai, kad šitų reiškinių priežastis – pačių vakariečių sujauktos kultūros ir savų, neva, pranašesnių nuostatų primetimas“, – atidžiau į skaudžiausias šių dienų realijas pažvelgti kviečia menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis.    

„Darbas iki premjeros dažnai man palieka žymiai didesnį įspaudą. Žiūrovai mato tiktai rezultatą, santuokos liudijimą, bet ne patį romaną. Nors kartais tas romanas įdomesnis už pačias vestuves“, – apie savo teatro sampratą kalba aktorius Dainius Gavenonis, įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija už šiuolaikinį teatrą kuriančią aktorinę kalbą.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ sausio 5 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...