captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Prezidentė siūlo steigti naują instituciją, kuri rūpintųsi vaiko teisių apsauga

Savaitgalį Kėdainių rajone, Saviečių kaime, tėvas, kaip įtariama, žiauriai nužudė savo du mažamečius vaikus.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė. A.Ufarto (BFL) nuotr.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė. A.Ufarto (BFL) nuotr.

Po tragedijos Kėdainių rajone Prezidentė siūlo steigti naują instituciją, kuri rūpintųsi vaiko teisių apsauga. Tai Dalia Grybauskaitė sako po pasitarimo su atsakingų institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovais.

Vyriausybės metų ataskaita ir 2016-ųjų planai.

Pareigūnai patvirtino, kad vienas iš dviejų vakar Prancūzijos Alpių kalnuose žuvusių lietuvių yra Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas, Lietuvos alpinizmo asociacijos narys Artūras Bazys. Skelbiama, kad lietuviai į kalną kopė vieni, nelaimė įvyko, kai juos užgriuvo sniego lavina.

Švedija, siekdama mažinti į šalį patenkančių migrantų srautą, įvedė pasienio kontrolę su Danija. Nuo šios dienos keliautojų iš Danijos reikalauja parodyti dokumentus su nuotraukomis. Pagal vienam gyventojui tenkančių migrantų skaičių švedai priima daugiausiai atvykėlių Europoje. Pernai beveik 10 milijonų gyventojų turinti Švedija priėmė 160 tūkstančių prieglobsčio prašytojų.

Savininkai, norintys ženklinti ir registruoti savo augintinius, nuo šiandien gali teikti prašymus. Privalomas šunų, kačių ir šeškų ženklinimas įsigaliojo nuo Naujųjų.

Feisbuko įkūrėjas planuoja sukurti dirbtinio intelekto sistemą, kuri jam padėtų tvarkytis namuose bei darbe. Kaip vystosi ir plinta išmaniųjų namų technologija?

Vedėjas Simonas Bendžius. Redaktorius Martynas Tovarovas.

Klausykitės laidos sausio 4 d., pirmadienį, 13.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...