captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žmonės ir idėjos“: meškerės užmestos ir ištrauktos

Politikos, žiniasklaidos ir kultūros žmonės įvertina idėjas, kurias pavyko įgyvendinti 2015 m.
Jaunimo teatro aktorius Sergejus Ivanovas. jaunimoteatras.lt nuotr.
Jaunimo teatro aktorius Sergejus Ivanovas. jaunimoteatras.lt nuotr.

Balandžio 1 d. transliuotame interviu viešojo sektoriaus skaidrinimo entuziastas kaunietis Povilas Poderskis kalbėjo apie atvirų duomenų naudą viešojoje politikoje siekiant efektyvesnių ir mažiau korumpuotų sprendimų. Šiandien jis – Vilniaus mero patarėjas, turintis minčių, kaip rinkėjai galėtų dar aktyviau prižiūrėti politikus.  

Motinos dienos proga laidoje kalbėjomės su devynių vaikų mama ir globėja Andželika Bagočiūniene iš Širvintų rajono Vileikiškių kaimo. Šiandien į laidą ji atvyks išvežiojusi rajonui naują savaitraščio „Širvis“ numerį. Rajone, kuriam gyvybiškai trūko laisvos spaudos, šiais metais laikraštį pradėjo leisti su valdžios savivale ir informacijos blokada nesusitaikę piliečiai.

Spalio 31 d. Vilniaus Jaunimo teatre įvyko atsisveikinimas su spektakliu „Pagalvinis“, kurį režisierius Jonas Vaitkus 2006 m. pastatė pagal airių dramaturgo Martino Mcdonagho pjesę.  Ar pavyko „Pagalviniui“ sukrėsti nesukrečiamųjų visuomenę? Apie tai mintimis dalinsis Jaunimo teatro aktorius Sergejus Ivanovas, taip pat žinomas kaip totalitarinės valstybės rašytojas Katurjanas K. Katurjanas, suimtas dėl to, kad šiurpūs jo apsakymai buvo įgyvendinti.

Ved. Audra Čepkauskaitė. 

„Žmonės ir idėjos“ –  gruodžio 30 d., trečiadienį, 14.05 val., kartojama 00.00 val. ir sekmadienį, sausio 3 d., 11.05 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/pages/%C5%BDmon%C4%97s-ir-id%C4%97jos-Radijo-laida-per-Klasik%C4%85/143506799034353

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...