captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų knygos rinkimuose – Aušros Kaziliūnaitės „Mėnulis yra tabletė“

Klausimas, čia homeopatinė, cheminė ar psichodelinė tabletė. O gal apskritai čia nuodai. Juk vaistas tuo pat metu ir gydo, ir nuodija. Manau, kad tai, kas yra aplink mus, šiek tiek gydo, šiek tiek nuodija ir šiek tiek svaigina“, – sako poetė Aušra Kaziliūnaitė, kurios eilėraščių rinkinys „Mėnulis yra tabletė“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose.
Poetė Aušra Kaziliūnaitė. Lsveikata.lt nuotr.
Poetė Aušra Kaziliūnaitė. Lsveikata.lt nuotr.

„Tikrai nėra ribų temoms, apie kurias teatras kalba. Žinoma, visada yra ribos tam, kaip teatras apie tai šnekės. Tos ribos: išmintis, subtilumas ir prasmė, kodėl apie tai kalbama“, – sako 250-ies metų jubiliejų mininčio Varšuvos nacionalinio teatro direktoriaus pavaduotojas Tomasz Kubikowski.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kaip išversime mes, taip, galima sakyti, girdės kurčiasis. Mes esame kunigai bažnyčiose, o paskui advokatai skyrybų metu“, – aiškina gestų kalbos vertėja Karina Tamulevičiūtė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie gestų kalbos vertėjus.

„Klausimas, čia homeopatinė, cheminė ar psichodelinė tabletė. O gal apskritai čia nuodai. Juk vaistas tuo pat metu ir gydo, ir nuodija. Manau, kad tai, kas yra aplink mus, šiek tiek gydo, šiek tiek nuodija ir šiek tiek svaigina“, – sako poetė Aušra Kaziliūnaitė, kurios eilėraščių rinkinys „Mėnulis yra tabletė“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ gruodžio 30 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...