captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: vairuotojus užklupo žiema!

Lietuvą užklupo žiema ir, regis, vėl netikėtai: keliuose – sumaištis, akivaizdu, kad vairuotojai primiršę važiavimo žiemą įgūdžius. Tačiau kritikos strėlės – kelininkams. Ar tik kelininkai kalti? Kaip vairuoti žiemą? 
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Liko kelios dienos, kai dar galima litus išsikeisti į eurus komerciniuose šalies bankuose. Tuo metu Lietuvos bankas, kuris toliau keis litus į eurus, pastebi, jog dar pusę milijardo litų liko gyventojų kišenėse.

Antradienį prezidentūroje bus įteikti „Globalios Lietuvos apdovanojimai“. Jau ketvirtą kartą vyksiančiame renginyje bus pagerbti mokslo, verslo ir kultūros srityse šiemet Lietuvai labiausiai nusipelnę tautiečiai, gyvenantys visame pasaulyje.

Pastaruoju metu didžiuosiuose Lietuvos miestuose pradėjo daugėti amerikietiškų spurginių.

Svarbiausius pasaulio įvykius apžvelgsime su M. Romerio universiteto politologu Alvydu Medalinsku ir Rytų Europos studijų centro analitikais Linu Kojala ir Laurynu Kasčiūnu.

Pristatysime knyga apie monsinjorą Kazimierą Vasiliauską „Gyvenimas, koks jis buvo“.

Paskutinysis dokumentinių laidų ciklo „Sienos ir žmonės“ pasakojimas. Kaip rengiamės priimti prieglobsčio prašančius žmones, kai pagal migrantų integracijos politikos indeksą mūsų šalis užima vieną žemiausių vietų? 

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ gruodžio 29 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...